Cearsaf frotté POLY verde 90 x 200 cm
Produse asociate
Reduceri
86 Lei
–51 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm albastru inchis
In stoc
(5 buc)
42 Lei
107 Lei
–54 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm visiniu
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
107 Lei
–54 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm galben
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
107 Lei
–54 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm mov inchis
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Reduceri
107 Lei
–72 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm gri inchis
In stoc
(>10 buc)
29 Lei
107 Lei
–54 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm roz
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
107 Lei
–56 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm gri deschis
In stoc
(>10 buc)
47 Lei
Reduceri
107 Lei
–72 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm alb
In stoc
(>10 buc)
29 Lei
Reduceri
64 Lei
–62 %
Cearsaf Frotir cu elastic 90x200 cm turcoaz
In stoc
(>10 buc)
24 Lei
Reduceri
64 Lei
–64 %
Cearsaf Frotir cu elastic 90x200 cm albastru deschis
In stoc
(>10 buc)
23 Lei
Reduceri
32 Lei
–18 %
Cearsaf Frotir cu elastic 90x200 cm gri inchis
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
107 Lei
–54 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm negru
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Noutăți
107 Lei
–54 %
Cearsaf Frote EXCLUSIVE turcoaz inchis 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
107 Lei
–56 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm albastru deschis
In stoc
(>10 buc)
47 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Compoziție: 100% poliester
Culoare
- Verde
Dimensiuni
- Dimensiune: 90 x 200 cm
Caracteristici
- Material moale, plăcut la atingere
- Elasticitate ridicată, își menține forma
- Nu necesită călcare
- Înconjurat cu bandă elastică pe toată circumferința cearșafului
Sfaturi practice
- Înainte de prima utilizare, spălați cearșaful cu grijă
- Temperatura recomandată de spălare: 30–40 °C (conform etichetei producătorului)
- Spălare recomandată: săptămânal, maxim 1x la 14 zile
- În uscător se recomandă uscarea la temperaturi joase
Conținutul pachetului
- 1 buc. cearșaf 90 x 200 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cearsafuri din Frotir cu elastic 90 x 200 cm |
|---|---|
| Culoare: | Verde |
| Material: | 100% poliester |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Greutate: | 0,5 kg |
| Tip: | Pentru pat de o persoana |
| Cu elastic: | Da |
| Executie: | Intinzatoare, Cu elastic |
| Inaltimea optima a saltelei: | Pana la 20 cm |
| Intinzatoare: | Da |
| Dimensiune: | 90 x 200 cm |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)