Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic verde inchis 180 x 200 cm
Produse asociate
Reduceri
86 Lei
–56 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm gri deschis
In stoc
(>10 buc)
37 Lei
86 Lei
–50 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm gri inchis
In stoc
(>10 buc)
43 Lei
Preț foarte scăzut
86 Lei
–46 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm alb
In stoc
(>10 buc)
46 Lei
Reduceri
Preț foarte scăzut
86 Lei
–46 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm albastru inchis
In stoc
(2 buc)
46 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–34 %
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic 180 x 200 cm gri deschis
In stoc
(>10 buc)
70 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–31 %
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic 180 x 200 cm gri inchis
In stoc
(>10 buc)
73 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–31 %
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic 180 x 200 cm alb
In stoc
(>10 buc)
73 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–40 %
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic 180 x 200 cm crem
In stoc
(>10 buc)
64 Lei
Reduceri
107 Lei
–49 %
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic 180 x 200 cm maro deschis
In stoc
(>10 buc)
54 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–31 %
Cearsaf jersey EXCLUSIVE maro deschis 180x200 cm, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
73 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Cearsaf jersey ALVORA 180x200 cm bej
In stoc
(6 buc)
97 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–31 %
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic 180 x 200 cm visiniu
In stoc
(>10 buc)
73 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–34 %
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic galben mustar 180 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
70 Lei
Reduceri
107 Lei
–41 %
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic coral 180 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
63 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–31 %
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic gri bej 180 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
73 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
86 Lei
–43 %
Cearsaf Jersey svetle bej 180 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Compoziție: 100% bumbac
- Greutate: 170 g/m²
Culoare
- Verde închis
Dimensiuni
- Dimensiune: 180 x 200 cm
Caracteristici
- Material moale și rezistent, cu durabilitate îndelungată
- Elasticitate ridicată, nu alunecă și ține ferm
- Nu necesită calcare
- Cu elastic pe tot conturul cearșafului
Sfaturi practice
- Înainte de prima utilizare, spălați cearșaful temeinic
- Temperatura recomandată de spălare: 30–40 °C (conform etichetei producătorului)
- Spălare recomandată: săptămânal, maxim 1x la 14 zile
- Recomandăm uscarea în uscător la temperaturi scăzute
Conținutul pachetului
- 1 buc. cearșaf 180 x 200 cm
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cearsafuri din Jersey cu elastic 180 x 200 cm |
|---|---|
| Culoare: | Verde |
| Material: | Bumbac, Jersey |
| Gramaj: | 170 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Tip: | Pentru pat dublu |
| Cu elastic: | Da |
| Executie: | Intinzatoare, Cu elastic |
| Inaltimea optima a saltelei: | Pana la 20 cm |
| Intinzatoare: | Da |
| Dimensiune: | 180 x 200 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)