Cearsaf Jersey EXCLUSIVE verde-gri 90 x 200 cm
Produse asociate
Reduceri
64 Lei
–62 %
Cearsaf jersey cu elastic gri deschis, 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
24 Lei
Reduceri
64 Lei
–67 %
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm gri inchis
In stoc
(>10 buc)
21 Lei
Reduceri
64 Lei
–59 %
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm albastru deschis
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Reduceri
64 Lei
–53 %
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm albastru inchis
In stoc
(>10 buc)
30 Lei
Reduceri
64 Lei
–54 %
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm crem
In stoc
(>10 buc)
29 Lei
Reduceri
64 Lei
–59 %
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm verde inchis
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
86 Lei
–43 %
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic 90x200 cm gri deschis
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Reduceri
64 Lei
–53 %
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm verde deschis
In stoc
(>10 buc)
30 Lei
107 Lei
–54 %
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic 90x200 cm alb
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
64 Lei
–53 %
Cearsaf jersey 90 x 200 cm mentol
In stoc
(>10 buc)
30 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
86 Lei
–43 %
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic 90x200 cm bej
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
86 Lei
–43 %
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic 90x200 cm negru
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic 90x200 cm gri inchis
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
86 Lei
–51 %
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic 90x200 cm crem
In stoc
(>10 buc)
42 Lei
Reduceri
49 Lei
–6 %
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic 90x200 cm Galben
In stoc
(>10 buc)
46 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Compoziție: 100% bumbac
- Greutate: 170 g/m²
Culoare
- Gri-verzui
Dimensiuni
- Dimensiune: 90 x 200 cm
Caracteristici
- Material moale și ferm, cu durată lungă de viață
- Elasticitate ridicată, nu alunecă și se menține ferm
- Nu necesită călcare
- Finisat cu elastic pe tot conturul cearșafului
Recomandări practice
- Înainte de prima utilizare, spălați cearșaful bine
- Temperatura de spălare recomandată: 30–40 °C (conform etichetei producătorului)
- Recomandare de spălare: săptămânal, maxim o dată la 14 zile
- Recomandăm uscarea în uscător la temperaturi scăzute
Conținutul pachetului
- 1 buc. cearșaf 90 x 200 cm
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cearsafuri din Jersey cu elastic 90 x 200 cm |
|---|---|
| Culoare: | Gri, Verde |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 170 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,5 kg |
| Cu elastic: | Da |
| Executie: | Intinzatoare, Cu elastic |
| Inaltimea optima a saltelei: | Pana la 20 cm |
| Intinzatoare: | Da |
| Dimensiune: | 90 x 200 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)