Prosop de corp Deluxe 100x200 cm alb, 100% bumbac
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Greutate: 450 g/m2
Culoare
- Alb
Dimensiune
- 100 x 200 cm
Specificații
- Cu bordură elegantă
- Cu agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 95 °C
- Uscare în uscător la temperatură medie
- A nu se spăla cu haine care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru moliciune, finețe și absorbție de durată nu se recomandă utilizarea balsamului de rufe
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cele mai ieftine prosoape mari |
|---|---|
| EAN: | 8594157754883 |
| Culoare: | Alb |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 450 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 95 °C |
| Greutate: | 1 kg |
| Calitatea hotelului: | Da |
| Model: | Fara motiv |
| Dimensiune: | 100 x 200 cm |
| Gramaj ridicat: | Da |
| Pret: | Peste 30 Lei |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)