Prosop BIBAZ 50x100 cm, antracit 100% bumbac
Produse asociate
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
187 Lei
–28 %
Cos de rufe din material textil tricolor CADORA
In stoc
(>10 buc)
133 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
355 Lei
–32 %
Oglinda rotunda cu raft Culoare negru, BREDO Ø70 cm
In stoc
(6 buc)
240 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
10 Lei
–50 %
Manusa CLASSIC 15x24 cm, alba
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
355 Lei
–47 %
Raft din bambus gri cu polita TELMINA
In stoc
(>10 buc)
187 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
23 Lei
–30 %
WADIGA sapuniera gri
In stoc
(>10 buc)
16 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Prosop SOFT 50 x 100 cm caramiziu, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
14 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Prosop SOFT 50 x 100 cm crem, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
14 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Prosop SOFT 50 x 100 cm albastru regal, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
14 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Prosop SOFT 50 x 100 cm gri deschis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
14 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Prosop SOFT 50 x 100 cm alb, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
14 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Prosop BIBAZ 50x100 cm, gri deschis 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Prosop SOFT 50 x 100 cm verde masliniu, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
14 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Greutate: +/- 366 g
Culoare
- Antracit
Dimensiune
- 50 x 100 cm
Execuţie
- Cu bucla de agatat
- Cu brodură
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cele mai ieftine prosoape mici |
|---|---|
| EAN: | 8718827069040 |
| Culoare: | Gri |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 366 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Greutate: | 0,5 kg |
| Dimensiune: | 50 x 100 cm |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)