Coltar extensibil in forma de U TAVERO 321x140 cm, maro Poso 04
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Aspectul canapelei
- Specificații: Colțar, canapea în formă de U
- Varianta colțului: Universal
- Mărime: Canapea peste 300 cm
- Culoare: Maro
- Tapițerie: Poso 04
Materialul canapelei
- Materialul tapițeriei: Manșetă (Velur)
- Compoziția tapițeriei: 90% poliester, 10% nylon
- Rezistență la abraziune (Martindale): 35 000 de cicluri
- Tipul șezutului: Spumă tapițată
- Tipul de spumă: PUR T30 (mediu tare)
- Grosimea spumei în șezut: 6 cm
- Materialul picioarelor: Plastic
- Construcție: Lemn masiv, placaj
Dimensiuni canapea (toleranță ± 3 %)
- Lățime: 321 cm
- Adâncime: 140 cm
- Înălțime: 88 cm / 67 cm
- Înălțimea șezutului: 39 cm
- Lățimea părții de ședere: 271 cm
- Lățimea otomanului: 70 cm
- Adâncimea șezutului: 50 cm / 110 cm
- Adâncimea șezutului fără perne: 70 cm / 130 cm
- Înălțimea pernelor: 47 cm
- Înălțimea picioarelor: 4,5 cm
- Suprafața de dormit: 130 x 270 cm
- Capacitatea de încărcare a canapelei: 110 kg / 1 loc de ședere
- Greutate: 116 kg (brut)
Echipamente
- Spațiu de depozitare: Da
- Amplasare: Sub partea de ședere a canapelei
- Perne opționale din spumă T18
- Partea din spate a canapelei este, de asemenea, tapițată
- Notă: Decorul plăcii de la interiorul canapelei poate diferi de fotografia produsului.
Transformare în pat
- Extensibil la pat: Da
- Dimensiunea patului: 130 x 270 cm
- Tipul extensiei: Manual cu spătar rabatabil
Livrat neasamblat.
Poso
Țesătura moale ca plușul Poso prin aspectul său amintește de manșetă. Efectul său 3D unic este plăcut la atingere, în plus foarte rezistent și durabil. Fibrele fine de pe suprafața sa se curăță ușor cu produse speciale pentru mobilier tapițat. Datorită caracteristicilor sale unice, este utilizat ca material de tapițerie pentru canapele, fotolii și scaune. Este fabricat din 90% poliester și 10% nylon cu o densitate mare de 350 g/m2.
Un parametru important al țesăturilor utilizate este rezistența și durabilitatea lor împotriva abraziunii, așa-numitul test Martindale. În condiții de laborator, aceasta înseamnă că după un anumit număr de cicluri, țesătura arată semne de uzură. Cu cât numărul este mai mare, cu atât mai bine. Țesătura Poso se mândrește cu un număr de 35 000 de cicluri. Țesăturile obișnuite din gospodărie au în jur de 20 000 de cicluri. Țesătura nu conține coloranți AZO sau DMF.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Coltare |
|---|---|
| Culoare: | Maro |
| Greutate: | 116 kg |
| Latime: | 321 cm |
| Inaltime: | 88 cm |
| Adancime: | 140 cm |
| Dimensiunile zonei de dormit: | 130 x 270 cm |
| Marime: | Multe locuri |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Varianta de colt: | Colt dreapta, Colt Stanga, Colt Universal |
| Capacitate de incarcare: | Capacitate de incarcare 110 kg / 1 loc de sezut |
| Desfasurare: | Extensibila |
| Forma mobilierului: | In U |
| Inaltime picioare: | 4,5 cm |
| Inaltimea Scaunului: | 39 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)