Set de canapea extensibila, reversibila, in forma de L NORIX 240x140 cm, gri/alb cu raft + 2 perne GRATUIT Rainbow 27 + Rainbow 31
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Apariția canapelei
- Specificații: Canapea colțar în formă de L
- Mărime: Peste 220 cm
- Culoare: Gri + alb
- Tapițerie: Rainbow 27 + Rainbow 31
Materialul canapelei
- Materialul tapițeriei: Material textil cu structură fină tip Half Panama
- Compoziția tapițeriei: 100% poliester
- Rezistență la uzură (Martindale): 50.000 cicluri
- Tipul șezutului: Arcuri ondulate și spumă pentru tapițerie
- Tip de spumă: T30 (mediu tare)
- Construcție: Lemn masiv și PAL
Dimensiunile canapelei
- Lățime: 240 cm
- Adâncime: 140 cm
- Înălțime: 90 / 67 cm
- Lățimea șezutului: 200 cm
- Înălțimea șezutului: 40 cm
- Adâncimea șezutului: 52 cm / 70 cm
- Înălțimea picioarelor: 4,5 cm
- Lățimea mânerelelor: 20 cm
- Suprafață pentru dormit: 125 x 200 cm
- Capacitate de greutate: 110 kg / 1 loc pentru șezut
- Greutate: 96 kg (brut)
Echipament
- Spațiu de depozitare: Da (sub partea de șezut)
- Poliță tapițată în brațul lateral al canapelei
- Perne de sprijin cu fermoar (3 buc), umplutură din spumă PU mărunțită
- 2 pernuțe decorative mici cu fermoar
- Partea din spate este tapisată
- Livrat în stare dezasamblată
- Notă: Decorul din PAL din interiorul canapelei poate diferi de fotografie
Mod de pat
- Extensibilitate: Da
- Dimensiunea patului: 125 x 200 cm
- Tipul extensibilității: Manuală cu spătar rabatabil
Țesătura RAINBOW
Țesătura RAINBOW este un material textil cu structură fină tip Half Panama, fabricat din 100% poliester. Se remarcă prin culori vii și un aspect mat ușor, menținându-și totodată un suprafață netedă plăcută la atingere. Datorită texturii dense, are un aspect elegant și durabil, fiind o alegere excelentă pentru utilizare zilnică.
Materialul este rezistent la uzură și își menține intensitatea culorilor pe termen lung, chiar și atunci când este expus la razele solare. Țesătura este prietenos cu copii și animalele de companie și ușor de întreținut – se recomandă spălare manuală la 30 °C, fără folosirea uscătorului de rufe, călcare și albire.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Coltare |
|---|---|
| Culoare: | Alb, Gri |
| Greutate: | 96 kg |
| Latime: | 240 cm |
| Inaltime: | 90 cm |
| Adancime: | 140 cm |
| Dimensiunile zonei de dormit: | 125 x 200 cm |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare, Cu raft |
| Varianta de colt: | Colt dreapta, Colt Stanga, Colt Universal |
| Adancime scaun: | 52 cm, 70 cm |
| Cotiere: | Cu cotiere |
| Desfasurare: | Extensibila |
| Forma mobilierului: | In forma de L |
| Inaltime picioare: | 4,5 cm |
| Inaltimea Scaunului: | 40 cm |
| Latimea sezutului: | 200 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura |
| Numar locuri: | Cu mai multe locuri |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)