Cos de rufe NOLVIO 40 L, albastru-gri
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Poliester reciclat: Albastru-gri
- Bambus: Natural
Dimensiuni
- Lățime: 33 cm
- Lungime: 40,5 cm
- Înălțime: 30 cm
- Capacitate: 40 l
- Greutate: 0,8 kg
Specificații
- Design modern în combinație cu bambus natural
- Materiale durabile cu întreținere ușoară
- Specificații de pliere și stivuire
- Colțuri întărite cu sistem Velcro
- Curățare manuală doar
Coșul de rufe nu mai este doar o necesitate – poate deveni și un accesoriu stilat pentru interiorul dumneavoastră. Datorită combinației de bambus natural și textil reciclat, se potrivește perfect într-o baie, dormitor sau vestiar modern. În plus, este ușor și ușor de transportat, așa că îl puteți folosi și la curățenia sezonieră sau ca spațiu de depozitare pentru jucării sau pături. Aduceți în locuința dumneavoastră nu doar ordine, ci și armonie și stil.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cosuri de rufe |
|---|---|
| EAN: | 8710892060724 |
| Culoare: | Gri, Albastru |
| Material: | Bambus, Poliester |
| Greutate: | 0,8 kg |
| Latime: | 33 cm |
| Tip: | entru rufe murdare |
| Inaltime: | 30 cm |
| Lungime: | 40,5 cm |
| Forma mobilierului: | Cu margini |
| Inchiderea: | Cu capac |
| Pliant: | Pliant |
| Roti: | Fara rotite |
| Scaune: | Nu |
| Volum: | 40 l |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)