Covor rotund natural VELOR ⌀ 70 cm, bej
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Frunze de porumb
Dimensiuni
- Lungime: 70 cm
- Lățime: 70 cm
- Înălțime: aprox. 1 cm
- Greutate: 0,7 kg
Specificații
- Covor decorativ din material natural
- Fiecare piesă este unică datorită culorii naturale
- Cusătură robustă care asigură o durată lungă de viață
- Recomandat doar pentru curățare manuală
Eleganță naturală pentru casa ta
Adaugă locuinței tale un aspect natural și primitor cu ajutorul unui covor stilat din materiale naturale. Textura fină și aspectul neutru se potrivesc ușor în diverse tipuri de interioare – de la moderne la rustice. Covorul nu doar că va înfrumuseța spațiul, dar va oferi și un sentiment plăcut la utilizarea zilnică. Este ideal pentru sufragerie, dormitor și hol, unde va crea o atmosferă armonioasă și va evidenția caracterul general al încăperii.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Covoare |
|---|---|
| EAN: | 5400924015497 |
| Culoare: | Bej |
| Material: | Kukuřičná slupka |
| Greutate: | 0,7 kg |
| Latime: | 70 cm |
| Lungime: | 70 cm |
| Diametru: | 70 cm |
| Forma mobilierului: | Rotunda |
| La metru: | In numerar |
| Locatie: | Pentru interior |
| Modelul covoarelor: | Monocrom |
| Utilizare: | De apartament |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)