Covor turcoaz PASTEL 80 x 150 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Polipropilenă
Dimensiuni
- Lungime: 150 cm
- Latime: 80 cm
- Inaltimea parului: 0,8 cm
- Dimensiune pachet: 90 x 40 x 40 cm (Lxlxh)
Proprietăți
- Doar curatare uscata
- A nu se folosi înălbitor
- Nu călcați
- Nu uscați cu mașina
- Covorul a primit certificatele Cradle to Cradle Certified® Silver și OEKO-TEX
Parametri suplimentari
| Categorie: | Covoare |
|---|---|
| EAN: | 4053894320125 |
| Culoare: | Crem, Bej, Turcoaz |
| Material: | Polypropilen |
| Greutate: | 2 kg |
| Dimensiuni: | 80 x 150 cm |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| Inaltimea firului: | 0,8 cm |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)