Raft maro cu umerase TAYLOR
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- MDF: Maro rustic
- Metal: Negru
Dimensiuni
- Lățime: 66 cm
- Adâncime: 30 cm
- Înălțime: 27 cm
- Capacitate max. a raftului: 15 kg
- Capacitate max. a cârligului: 3 kg
- Capacitate max. a barei: 10 kg
- Greutate: 4 kg
Specificații
- 1 raft
- 1 bară suspendată
- 5 cârlige
- Livrat demontat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cuier de perete |
|---|---|
| EAN: | 5903332062188 |
| Culoare: | Neagra, Maro |
| Material: | metal, MDF |
| Greutate: | 4 kg |
| Latime: | 66 cm |
| Inaltime: | 27 cm |
| Adancime: | 30 cm, 16-30 cm |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| Tipul de locatie: | Pe perete |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)