Cutie depozitare pat 150 cm, alba
Produse asociate
de la 819 Lei până la –37 %
Pat dublu IKAROS DOUBLE 140 x 200 cm, antracit/alb
In stoc
(>10 buc)
de la 514 Lei
de la 955 Lei până la –22 %
Pat inaltat PARIS 140x200 cm, alb
Evaluarea medie a produsului este 4,6 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 744 Lei
de la 777 Lei până la –45 %
Pat de o persoana alb, IKAROS 120 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 425 Lei
de la 924 Lei până la –28 %
Pat inaltat PARIS 120 x 200 cm, alb
In stoc
(>10 buc)
de la 660 Lei
de la 630 Lei până la –27 %
Pat de o persoana Emily 90x200 cm, alb
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 456 Lei
de la 798 Lei până la –42 %
Pat de o persoana alb, IKAROS DOUBLE 120 x 200 cm
In stoc
(8 buc)
de la 459 Lei
de la 672 Lei până la –52 %
Pat de o persoana Ikaros, alb/stejar sonoma 90x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 319 Lei
de la 819 Lei până la –32 %
Pat dublu Culoare alb/stejar sonoma, IKAROS DOUBLE 160 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 556 Lei
de la 714 Lei până la –49 %
Pat de o persoana Culoare alb, IKAROS DOUBLE 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 361 Lei
de la 777 Lei până la –38 %
Pat dublu Ikaros, alb/stejar sonoma 140x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
4 saptamani
de la 477 Lei
de la 798 Lei până la –34 %
Pat dublu IKAROS, alb/stejar sonoma 160x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 521 Lei
de la 693 Lei până la –47 %
Pat de o persoana stejar sonoma/alb, IKAROS DOUBLE 90 x 200 cm
In stoc
(1 buc)
de la 361 Lei
Descriere detaliată a produsului
Dimensiuni
| Latime | 150 cm |
| Înălțime (inclusiv roți) | 17 cm |
| Adâncime | 57 cm |
Ghid pentru cutia de depozitare
Asamblarea cutiei de depozitare nu este deloc complicată! Doriți să vedeți ce urmează? Mai jos puteți viziona ghidul complet de asamblare. Nu este nimic de temut.
Pachetul cutiei de depozitare include:
- 1x fața frontală a cutiei
- 1x fața din spate a cutiei
- 4x placă de fibrolit pentru baza cutiei
- 2x șină de conectare pentru unirea plăcilor de la baza cutiei
- 1x partea stângă și 1x partea dreaptă a cutiei
- Material de conectare
- Ghid de asamblare
- Garanție 2 ani
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cutii de depozitare sub pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605017144 |
| Culoare: | Alb |
| Material: | Lemn, PAL |
| Greutate: | 9,05 kg |
| Inaltime: | 17 cm |
| Adancime: | 57 cm |
| Lungime: | 150 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)