Cutie depozitare pat 150 cm, pin
Produse asociate
de la 752 Lei până la –25 %
Pat inaltat PARIS 120 x 200 cm, pin
In stoc
(>10 buc)
de la 560 Lei
de la 752 Lei până la –25 %
Pat Laura 140x200 cm, pin
In stoc
(>10 buc)
de la 560 Lei
de la 774 Lei până la –22 %
Pat Laura 160x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 603 Lei
de la 537 Lei până la –21 %
Pat ADA 160x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 420 Lei
de la 408 Lei până la –28 %
Pat de o persoana ADA 80x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 293 Lei
de la 860 Lei până la –25 %
Pat inalt Naomi 160x200 cm, pin
4 saptamani
de la 645 Lei
de la 989 Lei până la –29 %
Pat inalt Naomi 180x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(3 buc)
de la 701 Lei
de la 623 Lei până la –23 %
Pat de o persoana inalt Naomi 90x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,2 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 476 Lei
de la 430 Lei până la –28 %
Pat de o persoana ADA 90x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 307 Lei
de la 935 Lei până la –17 %
Pat inaltat PARIS 180x200 cm, pin
In stoc
(>10 buc)
de la 772 Lei
279 Lei
–19 %
Noptiera Ilona pin
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
226 Lei
1 032 Lei
–52 %
Cutie depozitare pat 200 cm, alba
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
490 Lei
795 Lei
–48 %
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
410 Lei
494 Lei
–47 %
Cutie depozitare sub pat 98 cm pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
257 Lei
Descriere detaliată a produsului
Dimensiuni
| Lățime | 150 cm |
| Înălțime (inclusiv roți) | 17 cm |
| Adâncime | 57 cm |
Instrucțiuni pentru cutia de depozitare
Asamblarea cutiei de depozitare nu este deloc complicată! Doriți să vedeți ce vă așteaptă? Mai jos puteți viziona instrucțiunile complete pentru asamblare. Nu este nimic de temut.
Ambalajul cutiei de depozitare conține:
- 1x panou frontal al cutiei
- 1x panou spate al cutiei
- 4x sololit pentru fundul cutiei
- 2x șină de conectare pentru unirea sololitului de la baza cutiei
- 1x partea stângă și 1x partea dreaptă a cutiei
- Material de fixare
- Instrucțiuni de asamblare
- Garanție 2 ani
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cutii de depozitare sub pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605016901 |
| Material: | Lemn, PAL |
| Greutate: | 9,05 kg |
| Inaltime: | 17 cm |
| Adancime: | 57 cm |
| Decor din lemn: | Pin |
| Lac: | Da |
| Lungime: | 150 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)