Cutie depozitare pat 200 cm, pin
Produse asociate
de la 598 Lei până la –27 %
Pat de o persoana Naomi inaltat 80x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,7 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 450 Lei
de la 514 Lei până la –26 %
Pat de o persoana Emily 90x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,2 din 5 stele.
4 saptamani
de la 380 Lei
de la 966 Lei până la –28 %
Pat inalt Naomi 180x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(5 buc)
de la 688 Lei
de la 808 Lei până la –27 %
Pat inalt Naomi 140x200 cm, pin
In stoc
(>10 buc)
de la 587 Lei
de la 735 Lei până la –25 %
Pat Laura 140x200 cm, pin
In stoc
(>10 buc)
de la 548 Lei
de la 882 Lei până la –26 %
Pat Laura 180x200 cm, pin
In stoc
(>10 buc)
de la 646 Lei
de la 609 Lei până la –24 %
Pat de o persoana inalt Naomi 90x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,2 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 464 Lei
de la 766 Lei până la –20 %
Pat inaltat PARIS 140x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
4 saptamani
de la 618 Lei
de la 840 Lei până la –24 %
Pat inalt Naomi 160x200 cm, pin
In stoc
(>10 buc)
de la 632 Lei
de la 913 Lei până la –18 %
Pat inaltat PARIS 180x200 cm, pin
In stoc
(8 buc)
de la 758 Lei
de la 420 Lei până la –29 %
Pat de o persoana ADA 90x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 296 Lei
273 Lei
–34 %
Noptiera Ilona pin
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
180 Lei
483 Lei
–54 %
Cutie depozitare sub pat 98 cm pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
222 Lei
1 008 Lei
–54 %
Cutie depozitare pat 200 cm, alba
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
462 Lei
Descriere detaliată a produsului
Dimensiuni
| Lățime | 200 cm |
| Înălțime (inclusiv roți) | 17 cm |
| Adâncime | 57 cm |
Instrucțiuni pentru cutia de depozitare
Asamblarea cutiei de depozitare nu este dificilă! Doriți să vedeți ce vă așteaptă? Mai jos puteți vedea ghidul complet de asamblare. Nu este nimic de care să vă temeți.
Pachetul cutiei de depozitare conține:
- 1x fața boxului
- 1x spatele boxului
- 4x sololit pentru fundul boxului
- 2x șină de conectare pentru unirea sololiților de pe fundul boxului
- 1x partea stângă și 1x partea dreaptă a boxului
- Materiale de conectare
- Instrucțiuni de asamblare
- Garanție 2 ani
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cutii de depozitare sub pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605016918 |
| Material: | Lemn, PAL |
| Greutate: | 10,65 kg |
| Inaltime: | 17 cm |
| Adancime: | 57 cm |
| Decor din lemn: | Pin |
| Lac: | Da |
| Lungime: | 200 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)