Candelabru pentru copii, STELE SI NORI
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Poliester
- Abajur: Hârtie
Culoare
- Alb
- Galben
Dimensiuni
- Diametru: 30 cm
- Înălțime: 20 cm
- Lungime cablu: 80 cm
Tip dulie: E27
Putere maximă: 40W
Becul nu este inclus în pachet.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Decoratiuni pentru copii |
|---|---|
| EAN: | 3560231526726 |
| Culoare: | Alb, Galben |
| Material: | Poliester, Hartie |
| Greutate: | 0,5 kg |
| Inaltime: | 20 cm |
| Diametru: | 30 cm |
| Tipul de dulie: | E 27 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)