Pantofar suspendat pentru usa alb HANSON
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Plastic: alb
Dimensiuni
- Latime: 51 cm
- Inaltime: 175 cm
- Adancime: 17 cm
- Dimensiunile unei parti: 57 x 51 x 17 cm
Execuţie
- 12 rafturi
- Pentru 36 de perechi de pantofi
- Compus din 3 părți
- Ușor și puternic
- Usor de asamblat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Dulapuri si etajere pentru incaltaminte |
|---|---|
| EAN: | 5907451343548 |
| Culoare: | Alb |
| Material: | Plastic |
| Latime: | 51 cm |
| Inaltime: | 175 cm |
| Adancime: | 17 cm |
| Spatiu de depozitare: | Cu rafturi, Spatiu de depozitare deschis |
| Tipul de locatie: | Suspendare |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)