Scaun suspendat negru KOKON fara suport, pernă deschisa la culoare
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură: 100% poliester
- Ratan artificial
- Cadrul din oțel
Culoare
- Neagră
- Nuanță deschisă fără model
- Culoarea pernuțelor se poate varia, se trimite în funcție de stocul disponibil
Dimensiuni scaun
- Lățime: 108 cm
- Adâncime: 70 cm
- Înălțime: 115 cm
- Capacitate de încărcare: 150 kg
Specificații
- Pachetul include scaun, perne și arc de suspendare
- Suportul nu este inclus în pachet
- Livrat dezasamblat
Avertismente de siguranță
- Folosiți scaunul numai după ce este complet asamblat. Montajul este realizat de fiecare client pe cont propriu și pe proprie răspundere.
- Înainte de a vă așeza în scaun, asigurați-vă că suspensia este ferm înșurubată.
- Scaunul nu este destinat balansării viguroase laterale.
- Dacă utilizați un suport pentru a agăța scaunul, plasați-l pe o suprafață plană și solidă, unde poziția acestuia va fi stabilă (de ex. podea, terasă pavata).
- Copiii sub 6 ani pot folosi scaunul doar sub supravegherea unui adult.
Farmecul balansării
Bucurați-vă de momente liniștite în propriul colț de confort. Scaunul suspendat nu este doar un loc pentru a sta, ci și un mod de a încetini și de a recăpăta energie nouă. Legănarea ușoară ajută la relaxarea corpului și a minții, fie că vă relaxați afară în grădină sau în interior citind o carte preferată. Datorită materialelor durabile și designului elegant, va deveni un accesoriu stilat pentru orice spațiu – și noul dumneavoastră loc preferat.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotolii suspendate |
|---|---|
| Culoare: | Neagra |
| Greutate: | 30 kg |
| Latime: | 108 cm |
| Tip: | Agatat |
| Inaltime: | 115 cm |
| Adancime: | 70 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Bancă balansoar |
| Cadru: | Nu |
| Capacitate de incarcare: | 150 kg |
| Captuseal: | Cu captuseala |
| Forma mobilierului: | Ou |
| Inaltimea Scaunului: | 72 cm |
| Material scaun: | Tesatura, Ratan artificial, Otel |
| Metoda de prindere: | Pe suport |
| Stil: | Modern |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)