Scaun suspendat negru KOKON cu suport, perna deschisa la culoare
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură: 100% poliester
- Ratan artificial
- Cadru din oțel
Culoare
- Negru
- Nuanță deschisă fără model
- Culoarea pâslirii se poate diferenția, livrată conform stocurilor disponibile
Dimensiuni fotoliu
- Lățime: 108 cm
- Adâncime: 70 cm
- Înălțime: 115 cm
- Înălțimea șezutului: 72 cm
Dimensiuni suport
- Diametru: 105 cm
- Înălțime: 200 cm
- Diametru stâlp: 4,5 cm
- Sarcina maximă: 130 kg
Dimensiuni perne (±5 cm)
- Lățime: 110 cm
- Lungime: 95 cm
- Lățimea tetierei: 45 cm
- Lungimea tetierei: 20 cm
- Șezut: cca 60 x 45 cm
- Spătar: cca 55 x 45 cm
- Suporturi laterale: cca 45 x 35 cm
Notă: Dimensiunile indicate pot varia ușor în funcție de metoda de măsurare și elasticitatea umpluturii moi.
Specificații
- Pachetul include: fotoliu, perne, arc de suspensie și suport
- Posibilitate de utilizare în interior și exterior
- Livrat demontat
Avertizări de siguranță
- Folosiți fotoliul doar după ce este complet asamblat. Asamblarea o face fiecare client pe proprie răspundere.
- Asigurați-vă înainte de a vă așeza în fotoliu că suspensia este ferm înșurubată.
- Fotoliul nu este destinat balansării bruște în lateral.
- Dacă utilizați un suport pentru suspendarea fotoliului, plasați-l pe un substrat plan și solid, unde poziția sa va fi stabilă (de ex. pardoseală, terasă pavată).
- Copiii sub 6 ani pot utiliza fotoliul doar sub supravegherea unui adult!
Bucurați-vă de momente de relaxare în propriul colț de confort. Fotoliul suspendat nu este doar un loc pentru a sta, ci și un mod de a încetini și a reîncărca energia. Mișcarea blândă ajută la relaxarea corpului și minții, indiferent dacă vă relaxați afară în grădină sau în interior citind o carte preferată. Datorită materialelor durabile și designului elegant, va deveni un accesoriu stilat pentru orice spațiu – și noul vostru loc preferat.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotolii suspendate |
|---|---|
| Culoare: | Neagra |
| Material: | Tesatura, Otel, Rattan artificial |
| Greutate: | 41,1 kg |
| Tip: | Agatat |
| Inaltime: | 200 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Bancă balansoar |
| Cadru: | Da |
| Capacitate de incarcare: | 130 kg |
| Captuseal: | Cu captuseala |
| Diametru: | 105 cm |
| Forma mobilierului: | Ou |
| Inaltimea fotoliului: | 70 cm |
| Inaltimea Scaunului: | 72 cm |
| Latimea fotoliului: | 108 cm |
| Metoda de prindere: | Pe suport |
| Stil: | Modern |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)