Scaun suspendat alb KOKON cu suport, perna deschisa
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură: 100% poliester
- Ratan artificial
- Cadru de oțel
Culoare
- Albă
- Nuanță deschisă fără model
- Culoarea pătuțului se poate diferi, se trimite în funcție de stocurile disponibile
Dimensiuni scaun
- Lățime: 108 cm
- Adâncime: 70 cm
- Înălțime: 115 cm
- Înălțimea șezutului: 72 cm
Dimensiuni suport
- Lățime: 102 cm
- Adâncime: 105 cm
- Înălțime: 195 cm
- Diametrul tijei: 4,5 cm
- Sarcina maximă: 130 kg
Dimensiuni pernă (±5 cm)
- Lățime: 110 cm
- Lungime: 95 cm
- Lățimea pernuței pentru cap: 45 cm
- Lungimea pernuței pentru cap: 20 cm
- Șezut: cca 60 × 45 cm
- Spătar: cca 55 × 45 cm
- Suporturi laterale: cca 45 × 35 cm
Notă: Dimensiunile precizate pot varia ușor în funcție de metoda de măsurare și de elasticitatea umpluturii.
Specificații
- Pachetul conține: scaun, perne, arc de suspendare și suport
- Utilizare posibilă în interior și exterior
- Livrat în stare demontată
Avertismente de securitate
- Folosiți scaunul numai după asamblarea completă. Asamblarea este realizată de client pe propria răspundere.
- Asigurați-vă înainte de utilizare că suspensia este bine fixată.
- Scaunul nu este destinat balansării bruscă în lateral.
- Când folosiți suportul, plasați-l pe o suprafață plană și solidă, unde va avea o poziție stabilă (de exemplu, podea, terasă pavată).
- Copiii sub 6 ani pot folosi scaunul doar sub supravegherea unui adult.
Bucurați-vă de momente liniștite în propriul colț de relaxare. Scaunul suspendat nu este doar un loc pentru a sta, ci și un mod de a încetini și a reîncărca energia. Legănarea ușoară ajută la relaxarea corpului și a minții, fie că vă relaxați afară în grădină sau înăuntru citind o carte preferată. Datorită materialelor durabile și designului elegant, va deveni un complement stilistic al oricărui spațiu – și noul dvs. loc preferat.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotolii suspendate |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Material: | Tesatura, Otel, Rattan artificial |
| Greutate: | 30 kg |
| Latime: | 102 cm |
| Tip: | Agatat |
| Inaltime: | 195 cm |
| Adancime: | 105 cm |
| Aspect: | Bancă balansoar |
| Cadru: | Da |
| Capacitate de incarcare: | 130 kg |
| Captuseal: | Cu captuseala |
| Forma mobilierului: | Ou |
| Inaltimea fotoliului: | 70 cm, 115 cm |
| Inaltimea Scaunului: | 72 cm |
| Latimea fotoliului: | 108 cm |
| Metoda de prindere: | Pe suport |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)