Scaun suspendat alb KOKON cu suport, perna verde deschis cu model
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Material: 100% poliester
- Ratan artificial
- Cadru din oțel
Culoare
- Albă
- Verde deschis cu model
Dimensiunile scaunului
- Lățime: 108 cm
- Adâncime: 70 cm
- Înălțime: 115 cm
- Înălțimea șezutului: 72 cm
Dimensiunile suportului
- Lățime: 102 cm
- Adâncime: 105 cm
- Înălțime: 195 cm
- Diametrul barei: 4,5 cm
- Încărcare maximă: 130 kg
Dimensiunile pernei (±5 cm)
- Lățime: 110 cm
- Lungime: 95 cm
- Lățimea tetierei: 45 cm
- Lungimea tetierei: 20 cm
- Șezut: cca 60 × 45 cm
- Spătar: cca 55 × 45 cm
- Cotiere: cca 45 × 35 cm
Notă: Dimensiunile indicate pot varia ușor în funcție de modalitatea de măsurare și elasticitatea umpluturii.
Specificații
- Pachetul conține: scaun, perne, arc de suspendare și suport
- Poate fi utilizat în interior și exterior
- Livrat neasamblat
Avertizări de siguranță
- Folosiți scaunul numai după asamblarea completă. Asamblarea este realizată de client pe riscul său.
- Asigurați-vă înainte de utilizare că suportul este ferm prins cu șuruburi.
- Scaunul nu este destinat legănării abrupte în lateral.
- La utilizarea suportului, plasați-l pe o suprafață dreaptă și rezistentă, unde poziția sa va fi stabilă (de exemplu, podea, terasă pavata).
- Copiii sub 6 ani pot utiliza scaunul doar sub supravegherea unui adult.
ucurați-vă de momente de liniște în propriul vostru colț de relaxare. Scaunul suspendat nu este doar un loc de ședere, ci și un mod de a încetini și a-ți reface energia. Legănatul ușor ajută la relaxarea corpului și a minții, fie că te relaxezi în grădină sau în interior citind cartea ta preferată. Datorită materialelor durabile și designului elegant, va deveni un accesoriu stilat pentru orice spațiu – și noul tău loc preferat.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotolii suspendate |
|---|---|
| Culoare: | Alb, Bej |
| Material: | Tesatura, Otel, Rattan artificial |
| Greutate: | 30 kg |
| Latime: | 102 cm |
| Tip: | Agatat |
| Inaltime: | 195 cm |
| Adancime: | 105 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Aspect: | Bancă balansoar |
| Cadru: | Da |
| Capacitate de incarcare: | 130 kg |
| Captuseal: | Cu captuseala |
| Forma mobilierului: | Ou |
| Inaltimea fotoliului: | 70 cm, 115 cm |
| Inaltimea Scaunului: | 72 cm |
| Latimea fotoliului: | 108 cm |
| Metoda de prindere: | Pe suport |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)