Scaun suspendat negru CALVARO cu suport, cu perna gri inchis
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură: 100% poliester
- Ratan artificial
- Cadru din oțel
Culoare
- Negru (scaun + suport)
- Gri închis (grafit)
Dimensiuni scaun
- Lățime: 105 cm
- Adâncime: 70 cm
- Înălțime: 120 cm
Dimensiuni suport
- Diametru: 100 cm
- Înălțime: 197 cm
- Sarcina maximă: 130 kg
Dimensiuni pernă (±5 cm)
- Mică (pentru cap): 45 x 20 cm
- Mare (pentru șezut și spătar): 110 x 95 cm
Notă: Dimensiunile specificate pot varia ușor în funcție de metoda de măsurare și elasticitatea umpluturii moi.
Specificații
- Pachetul conține: scaun, 2 buc perne, arc suspendat și suport
- Setul include 2 perne (una mică pentru cap + una mare pentru șezut)
- Pernele au huse detașabile
- Utilizare posibilă atât în interior, cât și în exterior
- Livrat demontat
Avertismente de siguranță
- Utilizați scaunul numai după ce a fost complet asamblat. Fiecare client efectuează asamblarea pe propria răspundere.
- Asigurați-vă că suspensia este bine fixată înainte de a vă așeza.
- Scaunul nu este destinat balansării bruște în lateral.
- Dacă folosiți un suport pentru suspendare, așezați-l pe o suprafață dreaptă și stabilă, unde poziția sa va fi stabilă (de exemplu, podea, terasă pavată).
- Copiii sub vârsta de 6 ani pot utiliza scaunul doar sub supravegherea unui adult!
Bucurați-vă de momente liniștite în propriul colț de relaxare. Scaunul suspendat nu este doar un loc de șezut, ci și o modalitate de a încetini și a reîncărca energie. Legănarea ușoară ajută la relaxarea corpului și a minții, fie că vă relaxați afară în grădină sau înăuntru, citind cartea preferată. Datorită materialelor rezistente și designului elegant, devine un complement stilat pentru orice spațiu – și locul vostru preferat.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotolii suspendate |
|---|---|
| EAN: | 5903843909613 |
| Culoare: | Gri, Neagra |
| Greutate: | 41,1 kg |
| Tip: | Agatat |
| Inaltime: | 197 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Bancă balansoar |
| Cadru: | Da |
| Capacitate de incarcare: | 130 kg |
| Captuseal: | Cu captuseala |
| Diametru: | 100 cm |
| Forma mobilierului: | Ou |
| Inaltimea fotoliului: | 120 cm, 70 cm |
| Latimea fotoliului: | 105 cm |
| Material scaun: | Tesatura, Ratan artificial, Otel |
| Metoda de prindere: | Pe suport |
| Stil: | Modern |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)