Fotoliu design CLOVER BREGO, mustar BREGO 68
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Materialul husei: 100% poliester
- Greutate husă: 280 g/m²
- Țesătură: BREGO 68
- Culoare: Muștar
- Rezistență la abraziune (Martindale): 45.000 de cicluri
Dimensiuni
- Lățime: 69 cm
- Lățimea șezutului: 50 cm
- Adâncime: 68 cm
- Adâncimea șezutului: 48 cm
- Înălțime: 71 cm
- Înălțimea șezutului: 44 cm
- Greutate: 14,5 kg
- Dimensiune ambalaj: 72 x 72 x 51 cm
Specificații
- Apect simplu minimalist
- Structură țesută pronunțată
- Livrat demontat
BREGO
Țesătura Brego are o structură țesută mai pronunțată, care oferă mobilierului un aspect natural și ușor rustic. Este fabricată din 100% poliester, ceea ce o face plăcută la atingere și practică pentru utilizarea zilnică. Pe fotoliul CLOVER BREGO, oferă un aspect confortabil și conferă interiorului un caracter mai cald.
Brego se remarcă printr-o bună rezistență la abraziune și soliditatea fibrelor, garantând o durată de viață lungă chiar și în cazul utilizării frecvente. Țesătura are, de asemenea, o bună rezistență la decolorare și este ușor de întreținut, fiind astfel potrivită pentru tapitarea fotoliilor, canapelelor și altor piese de mobilier din locuință.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotolii |
|---|---|
| Culoare: | Neagra, Mustar |
| Material: | Tapitat |
| Greutate: | 14,5 kg |
| Latime: | 69 cm |
| Inaltime: | 71 cm |
| Adancime: | 68 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Metal |
| Adancime scaun: | 48 cm |
| Cotiere: | Cu cotiere |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Inaltimea Scaunului: | 44 cm |
| Latimea sezutului: | 50 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)