Hamac ZENVIO COMFORT 200x80 cm, alb + geanta gratuita
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Bumbac
- Poliester
- Nailon
- Lemn
Culoare
- Alb – off white
Dimensiuni
- Lungime: 200 cm
- Șirime: 80 cm
- Lungimea frânghiilor pentru fixare: cca 35 cm
- Frânghii de legare: 3 m
- Dimensiunea genții: cca 40 x 13 cm
Specificații
- Hamac suspendat din țesătură de bumbac durabilă
- Bare pentru frânghii ce asigură un confort sporit în timpul relaxării
- Include un săculeț pentru transport ușor
- Sunt incluse 2 frânghii de legare
Bucurați-vă de un binemeritat moment de relaxare cu un hamac confortabil, care vă va ajuta să creați un loc plăcut pentru relaxare acasă și afară. Datorită designului său ușor și practic, îl puteți agăța cu ușurință în grădină, pe terasă, pe balcon sau îl puteți lua cu voi în excursii în natură. Materialul plăcut și construcția stabilă asigură confortul în timpul fiecărei relaxări, lecturării unei cărți sau lenevirii în aer liber. Hamacul este alegerea ideală pentru momentele de liniște, când doriți să încetiniți și să vă bucurați de calm.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Hamace si leagane |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Greutate: | 1,5 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Lungime: | 200 cm |
| Model: | Fara motiv |
| Aspect: | Hamace |
| Material hamac: | Bumbac, Poliester, Lemn, Nailon |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)