Hamac ZENVIO COMFORT 200x80 cm, maro + geanta gratuita
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Bumbac
- Poliester
- Nylon
- Lemn
Culoare
- Maro, bej, gri
- Dungi
Dimensiuni
- Lungime: 200 cm
- Lățime: 80 cm
- Lungime frânghii pentru fixare: cca 35 cm
- Frânghii de legare: 3 m
- Dimensiune geantă: cca 40 x 13 cm
Specificații
- Plasă de relaxare suspendată din țesătură de bumbac durabilă
- Bariere distanțiere ale frânghiilor asigură un confort sporit în timpul relaxării
- Conține o geantă pentru transport ușor
- Include 2 frânghii de legare
Bucurați-vă de o binemeritată odihnă cu o plasă de relaxare confortabilă, care vă ajută să creați un loc plăcut pentru relaxare acasă sau în aer liber. Datorită designului ușor și practic, o puteți agăța cu ușurință în grădină, pe terasă, balcon sau o puteți lua cu dvs. într-o excursie în natură. Materialul plăcut și construcția stabilă asigură confortul în timpul fiecărei relaxări, citirii unei cărți sau lenevirii în aer liber. Plasa de relaxare este alegerea ideală pentru momentele de liniște, când doriți să încetiniți puțin și să vă bucurați de calm.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Hamace si leagane |
|---|---|
| Culoare: | Maro |
| Greutate: | 1,5 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Lungime: | 200 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Motiv: | Dungi |
| Aspect: | Hamace |
| Material hamac: | Bumbac, Poliester, Lemn, Nailon |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)