Fata de perna din microfibra FARNARO 70x90 cm, albastru
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% microfibra - poliester
- Greutate: 90 g/m2
Culoare
- Albastră
- Alb
Dimensiuni
- Lățime: 70 cm
- Lungime: 90 cm
- Notă: Dimensiunile menționate se pot varia cu ± 5 cm
Specificații
- Nu înălbi
- Sistem de închidere cu fermoar
- Temperatura recomandată pentru spălare 30 - 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Pachetul conține 1 buc
Parametri suplimentari
| Categorie: | Huse de perna |
|---|---|
| EAN: | 0710535832433 |
| Culoare: | Albastru |
| Dimensiuni perna: | 70 x 90 cm |
| Material: | Microfibră - poliester |
| Gramaj: | 90 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Latime: | 70 cm |
| Tip: | Huse de perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Anotimpuri: | Tot anul |
| Fara calcare: | Da |
| Lungime: | 90 cm |
| Motiv: | Dungi |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| Locatie: | Pentru interior |
| Numarul de bucati din pachet: | 1 |
| Seturi: | Fata de perna individuala |
| Stil: | Modern, Scandinav |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)