Husa de perna decorativa WERNER 40x60 cm, violet
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
Dimensiuni
- Latime: 40 cm
- Lungime: 60 cm
Execuţie
- Temperatura de spalare recomandata 30 °C
- A nu se folosi înălbitor
- Nu uscați cu mașina
- Închidere cu fermoar
Parametri suplimentari
| Categorie: | Huse de perna |
|---|---|
| EAN: | 8714165599171 |
| Culoare: | Violet |
| Dimensiuni perna: | 40 x 60 cm |
| Material: | Poliester |
| Latime: | 40 cm |
| Tip: | Huse de perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 60 cm |
| Motiv: | Abstractie |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| Locatie: | Pentru interior |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)