Husa de perna GEOGOLD gri-alb 40x40 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
Dimensiuni
- Latime: 40 cm
- Lungime: 40 cm
- Inaltime: 1,5 cm
- Greutate: 0,125 kg
Execuţie
- Se recomandă spălarea la 30 °C
- Nu înălbiți, nu uscați
- Curățare chimică
- Închidere cu fermoar
Parametri suplimentari
| Categorie: | Huse de perna |
|---|---|
| EAN: | 3560238363324 |
| Culoare: | Alb, Gri, Mentol |
| Material: | 100% bumbac |
| Latime: | 40 cm |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 40 cm |
| Dimensiune: | 40 x 40 cm |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Seturi: | Fata de perna individuala |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)