Lenjerie de pat bumbac roșu cu motiv de VALENTINE`S DAY, 7 piese
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat din bumbac |
|---|---|
| EAN: | 8596605047639 |
| Culoare: | Alb, Rosie |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni perna: | 40 x 40 cm, 70 x 90 cm |
| Dimensiune cearsaf: | 240 x 220 cm |
| Material: | 80% bumbac | 20% microfibra |
| Gramaj: | 90 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Motiv lenjerie de pat: | Inima, De Valentine’s Day |
| Stil lenjerie de pat: | Modern |
| Inchidere: | Fermoar |
| Fara calcare: | Nu |
| Dimensiune lenjerie de pat: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Pret: | Peste 100 Lei |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)