Lenjerie de pat din bumbac CROWN BLEND crem-maro
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 80% bumbac | 20% microfibra - poliester
Culoare
- Crem
- Maro
- Alb
Caracteristici
- Motiv vesel cu buline
- Recomandare spălare: în fiecare săptămână, cel mult o dată la 14 zile
- Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Lenjeria trebuie călcată
Sfaturi practice
- Înainte de prima utilizare a lenjeriei de pat spălați-o bine
- Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă
- Utilizați un detergent potrivit pentru materialul și culorile lenjeriei de pat
- După spălare, alegeți o centrifugare blândă
- Calcă lenjeria de pat pe dos, astfel se va preveni deteriorarea materialului și estomparea culorilor
Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă
- Lenjerie de pat 140 x 200 cm: 1 husă pentru pătură 140 x 200 cm | 1 husă pentru pernă 70 x 90 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat din bumbac |
|---|---|
| Culoare: | Crem, Maro |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni perna: | 70 x 90 cm |
| Material: | 80% bumbac | 20% microfibră - poliester |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,7 kg |
| Motiv lenjerie de pat: | Buline |
| Stil lenjerie de pat: | Minimalist, Modern |
| Latime: | Pentru pat de o persoana |
| Inchidere: | Nasturi |
| Anotimpuri: | Tot anul |
| Doua fete: | Da |
| Fara calcare: | Nu |
| Dimensiune lenjerie de pat: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Seturi: | Pilotă și pernă |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)