Lenjerie de pat din bumbac flanelat MIX COLORS
Produse asociate
Cod de reducere -10% "MINUS10"
de la 29 Lei până la –8 %
Cearsaf de pat din frotir multicolor
In stoc
(4 buc)
de la 27 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Lenjerie de pat din flanel REINDEER verde
In stoc
(>10 buc)
94 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Lenjerie de pat flanel DERAMI gri
In stoc
(>10 buc)
96 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
de la 80 Lei până la –6 %
Lenjerie de pat din flanel DEER DREAMS albă
In stoc
(2 buc)
de la 80 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
de la 84 Lei până la –6 %
Lenjerie de pat din flanel CHRISTMAS TIME colorata
In stoc
(>10 buc)
de la 84 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Lenjerie de pat din flanel PADURE DE CRACIUN rosu
In stoc
(>10 buc)
de la 80 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Lenjerie de pat flanelata RED DEERS AND TREES albă
In stoc
(>10 buc)
de la 80 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Lenjerie de pat flanelata KOSTKA verde
In stoc
(>10 buc)
de la 90 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
96 Lei
–6 %
Lenjerie de pat de flanel PINEFLOR verde
In stoc
(>10 buc)
90 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
de la 90 Lei până la –6 %
Lenjerie de pat flanelata SNOWY FOREST gri
In stoc
(1 buc)
de la 84 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Lenjerie de pat din microfibra de flanel CHRISTMAS SOCKS verde
In stoc
(2 buc)
de la 73 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
de la 73 Lei până la –10 %
Lenjerie de pat din microfibra de flanel SNOWY FOREST gri
In stoc
(6 buc)
de la 69 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Lenjerie de pat flanelata LUXFLOWER gri
In stoc
(>10 buc)
96 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Lenjerie de pat din flanel FJORDEN verde
In stoc
(1 buc)
90 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
de la 80 Lei până la –6 %
Lenjerie de pat flanelata COLORED CATS crem
In stoc
(1 buc)
de la 80 Lei
Descriere detaliată a produsului
Detalii:
- Material - 80% bumbac | 20% poliester
- Greutate - 125 g/m2
- Husa de pernă: 50 x 70 cm
- Husă de pilotă: 140 x 200 cm
- Sistem de închidere: nasturi / fermoar
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat din flanel |
|---|---|
| Culoare: | Colorat |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni perna: | 50 x 70 cm |
| Material: | 80% bumbac | 20% poliester |
| Gramaj: | 125 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Stil lenjerie de pat: | Modern |
| Inchidere: | Nasturi, Fermoar |
| Lenjerie de pat calda: | Da |
| Pret: | Leftine pana la 130 Lei |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)