Lenjerie de pat din microfibra Culoare gri, ZORINO
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Lenjerie de pat din microfibră
O alegere bună pentru alergici, copii mici sau persoane cu probleme respiratorii este lenjeria de pat din microfibră. Țesătura densă din poliester se caracterizează prin finețe, căldură și stabilitate a formei. De asemenea, se remarcă prin structura sa plăcută, finețea și faptul că nu se șifonează. Dacă preferați o întreținere ușoară, căldură și o atingere blândă, atunci microfibra este creată special pentru dumneavoastră.
Material
- 100% microfibră - poliester
- Greutate: 70 g/m2
Culoare
- Gri
- Negru
- Roșu
Caracteristici
- Recomandat pentru spălare: săptămânal, minim o dată la 14 zile
- Temperatura recomandată pentru spălare: 30 - 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Nu este necesară călcarea lenjeriei
Sfaturi practice
- Înainte de prima utilizare, spălați bine lenjeria
- Spălați lenjeria separat, întotdeauna pe dos și închisă
- Folosiți un detergent adecvat pentru materialul și culoarea lenjeriei
- După spălare, alegeți un ciclu de centrifugare delicat
Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă
- Lenjerie 140 x 200 cm: 1 husă de pilotă 140 x 200 cm | 1 husă de pernă 70 x 80 cm
- Lenjerie 140 x 200 cm: 1 husă de pilotă 140 x 200 cm | 1 husă de pernă 70 x 90 cm
- Lenjerie 140 x 220 cm: 1 husă de pilotă 140 x 220 cm | 1 husă de pernă 70 x 90 cm
- Lenjerie 160 x 200 cm: 1 husă de pilotă 160 x 200 cm | 2 huse de pernă 70 x 80 cm
- Lenjerie 200 x 220 cm: 1 husă de pilotă 200 x 220 cm | 2 huse de pernă 70 x 90 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat din microfibra |
|---|---|
| EAN: | Alegeţi varianta |
| Culoare: | Gri, Rosie |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 160 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Dimensiuni perna: | 70 x 80 cm, 70 x 90 cm |
| Material: | Microfibră - poliester |
| Gramaj: | 70 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Motiv lenjerie de pat: | Abstract, Ornamente |
| Stil lenjerie de pat: | Modern |
| Latime: | Pentru pat de o persoana, Francez |
| Inchidere: | Fermoar |
| Anotimpuri: | Tot anul |
| Doua fete: | Nu |
| Fara calcare: | Da |
| Dimensiune lenjerie de pat: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 80 cm | 160 x 200 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Seturi: | Pilota si perna |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)