Lenjerie de pat din microfibra DUSK gri
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Lenjerie de pat din microfibra
O alegere bună pentru alergici, copii mici sau persoane cu probleme respiratorii este lenjeria de pat din microfibra. Țesătura densă din poliester se caracterizează prin finețe, căldură și stabilitate dimensională. De asemenea, se evidențiază prin structura plăcută, delicatețe și nu se șifonează. Dacă preferați întreținerea ușoară, căldura și atingerea delicată, atunci microfibra este creată pentru dumneavoastră.
Material
- 100% microfibra - poliester
- Greutate: 90 g/m2
Culoare
- Gri
- Alb
Caracteristici
- Recomandat să se spele săptămânal, maximum 1 dată la 14 zile
- Temperatura recomandată de spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Lenjeria nu necesită călcare
Sfaturi practice
- Înainte de prima utilizare, spălați lenjeria temeinic
- Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă
- Folosiți un detergent potrivit pentru materialul și culoarea lenjeriei
- După spălare, alegeți o centrifugare delicată pentru lenjerie
Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă
- Lenjerie 140 x 200 cm: 1 buc față de pilotă 140 x 200 cm | 1 buc față de pernă 70 x 90 cm
- Lenjerie 140 x 220 cm: 1 buc față de pilotă 140 x 220 cm | 1 buc față de pernă 70 x 90 cm
- Lenjerie 200 x 220 cm: 1 buc față de pilotă 200 x 220 cm | 2 buc fețe de pernă 70 x 90 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat din microfibra |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Dimensiuni perna: | 70 x 90 cm |
| Material: | Microfibră - poliester |
| Gramaj: | 90 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Motiv lenjerie de pat: | Natura |
| Stil lenjerie de pat: | Scandinav, Modern |
| Latime: | Pentru pat de o persoana, Francez |
| Inchidere: | Fermoar |
| Anotimpuri: | Tot anul |
| Doua fete: | Nu |
| Fara calcare: | Da |
| Dimensiune lenjerie de pat: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Seturi: | Pilota si perna |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)