Lenjerie de pat din microfibra LUNIRA turcoaz
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Lenjerie de pat din microfibra
O alegere bună pentru alergici, copiii mici sau persoanele cu probleme respiratorii este lenjeria de pat din microfibra. Țesătura densă din poliester se caracterizează prin finețe, căldură și stabilitate dimensională. Se remarcă, de asemenea, prin structura sa plăcută, finețe și nu se șifonează. Dacă preferați o întreținere ușoară, căldură și o atingere delicată, atunci microfibra este creată pentru dumneavoastră.
Material
- 100% microfibra - poliester
- Greutate: 90 g/m2
Culoare
- Turcoaz
- Albastru
- Roșu
- Alb
Caracteristici
- Spălare recomandată: săptămânal, maxim odată la 14 zile
- Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Lenjeria de pat nu necesită călcare
Recomandări practice
- Înainte de prima utilizare, spălați bine lenjeria de pat
- Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă
- Folosiți detergent potrivit pentru materialul și culoarea lenjeriei de pat
- După spălare, alegeți o centrifugare delicată
Pachetul acestui set include în funcție de varianta aleasă
- Lenjerie de pat 140 x 200 cm: 1 buc. husa pentru pătură 140 x 200 cm | 1 buc. husa pentru pernă 70 x 90 cm
- Lenjerie de pat 140 x 220 cm: 1 buc. husa pentru pătură 140 x 220 cm | 1 buc. husa pentru pernă 70 x 90 cm
- Lenjerie de pat 200 x 220 cm: 1 buc. husa pentru pătură 200 x 220 cm | 2 buc. huse pentru pernă 70 x 90 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat din microfibra |
|---|---|
| EAN: | Alegeţi varianta |
| Culoare: | Turcoaz |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Dimensiuni perna: | 70 x 90 cm |
| Material: | Microfibră - poliester |
| Gramaj: | 90 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Motiv lenjerie de pat: | Abstract |
| Stil lenjerie de pat: | Minimalist, Modern |
| Latime: | Pentru pat de o persoana, Francez |
| Inchidere: | Fermoar |
| Anotimpuri: | Tot anul |
| Doua fete: | Nu |
| Fara calcare: | Da |
| Dimensiune lenjerie de pat: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Seturi: | Pilota si perna |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)