Lenjerie de pat din microfibra NYTHERA mov inchis
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Lenjerie de pat din microfibra
O alegere bună pentru alergici, copii mici sau persoane cu probleme respiratorii este lenjeria de pat din microfibra. Materialul dens, țesut din poliester, se caracterizează prin finețe, căldură și stabilitate a formei. Se remarcă de asemenea prin structura sa plăcută, finețea și, în plus, nu se șifonează. Dacă preferați o întreținere ușoară, căldură și o mângâiere delicată, atunci microfibra este creată pentru dumneavoastră.
Material
- 100% microfibra - poliester
- Greutate: 95 g/m2
Culoare
- Mov
- Negru
Caracteristici
- Spălare recomandată: săptămânal, minim 1x la 14 zile
- Temperatura recomandată pentru spălare: 30 - 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Lenjeria nu necesită călcare
Sfaturi practice
- Înainte de prima utilizare, spălați lenjeria bine
- Spălați lenjeria separat, întotdeauna pe dos și închisă
- Folosiți un detergent potrivit pentru materialul și culoarea lenjeriei
- La spălare, alegeți o centrifugare delicată
Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă
- Lenjerie 140 x 200 cm: 1 buc. husă pentru plapumă 140 x 200 cm | 1 buc. husă pentru pernă 70 x 80 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat din microfibra |
|---|---|
| EAN: | 5902311493258 |
| Culoare: | Neagra, Violet |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni perna: | 70 x 80 cm |
| Material: | Microfibră - poliester |
| Gramaj: | 95 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Greutate: | 0,9 kg |
| Motiv lenjerie de pat: | Monocroma |
| Stil lenjerie de pat: | Modern |
| Latime: | Pentru pat de o persoana |
| Inchidere: | Fermoar |
| Anotimpuri: | Tot anul |
| Doua fete: | Nu |
| Fara calcare: | Da |
| Dimensiune lenjerie de pat: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Seturi: | Pilota si perna |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)