Lenjerie de pat din microfibra pentru copii BUILDERS colorata
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Lenjerie de pat din microfibra
O alegere bună pentru alergici, copii mici sau persoane cu probleme respiratorii este lenjeria de pat din microfibra. Țesătura densă din poliester se caracterizează prin finețe, căldură și stabilitate a formei. De asemenea, se remarcă prin structura sa plăcută, finețea și, în plus, nu se șifonează. Dacă preferați întreținerea ușoară, căldura și mângâierea delicată, atunci microfibra este perfectă pentru dumneavoastră.
Material
- 100% microfibra - poliester
Culoare
- Galben
- Albastru
- Alb
Caracteristici
- Spălare recomandată: în fiecare săptămână, maximum o dată la 14 zile
- Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Lenjeria de pat nu necesită călcare
Sfaturi practice
- Înainte de prima utilizare, spălați bine lenjeria de pat
- Spălați lenjeria de pat separat, totdeauna pe dos și închisă
- Folosiți un detergent adecvat pentru materialul și culorile lenjeriei de pat
- După spălare, selectați o centrifugare delicată pentru lenjeria de pat
Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă
- Lenjerie de pat 140 x 200 cm: 1 buc. husa pentru pilotă 140 x 200 cm | 1 buc. husa pentru pernă 70 x 80 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat din microfibra |
|---|---|
| EAN: | 5906679844240 |
| Culoare: | Colorat |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni perna: | 70 x 80 cm |
| Material: | Microfibră - poliester |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Greutate: | 0,9 kg |
| Motiv lenjerie de pat: | Pentru copii, Imagine |
| Stil lenjerie de pat: | Modern |
| Latime: | Pentru pat de o persoana |
| Inchidere: | Fermoar |
| Anotimpuri: | Tot anul |
| Doua fete: | Da |
| Fara calcare: | Da |
| Dimensiune lenjerie de pat: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Seturi: | Pilota si perna |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)