Lenjerie de pat din microfibra pentru copii CUTE BEAR colorată
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Lenjerie de pat din microfibra
O alegere bună pentru alergici, copii mici sau persoane cu probleme respiratorii este lenjeria de pat din microfibra. Țesătura densă din poliester se remarcă prin finețe, căldură și stabilitate structurală. De asemenea, se distinge prin structura sa plăcută, moale și, în plus, nu se șifonează. Dacă preferați întreținerea ușoară, căldura și o atingere delicată, atunci microfibra este creată pentru dumneavoastră.
Material
- 100% microfibra - poliester
Culoare
- Negru
- Bej
- Gri
Caracteristici
- Spălare recomandată: săptămânal, maxim o dată la 14 zile
- Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Lenjeria nu necesită călcare
Recomandări practice
- Încă înainte de prima utilizare, spălați lenjeria de pat
- Spălați lenjeria separat, întotdeauna pe dos și închisă
- Utilizați un detergent potrivit pentru materialul și culoarea lenjeriei
- Alegeți centrifugarea delicată după spălare
Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă
- Lenjerie 140 x 200 cm: 1 buc. husă pentru pilotă 140 x 200 cm | 1 buc. husă pentru pernă 70 x 80 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat din microfibra |
|---|---|
| EAN: | 5906679844424 |
| Culoare: | Colorat |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni perna: | 70 x 80 cm |
| Material: | Microfibră - poliester |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Greutate: | 0,9 kg |
| Motiv lenjerie de pat: | Pentru copii, Animale |
| Stil lenjerie de pat: | Modern |
| Latime: | Pentru pat de o persoana |
| Inchidere: | Fermoar |
| Anotimpuri: | Tot anul |
| Doua fete: | Da |
| Fara calcare: | Da |
| Dimensiune lenjerie de pat: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Seturi: | Pilota si perna |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)