Lenjerie de pat din microfibra RUFFORA negru-gri
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Lenjerie de pat din microfibra
O alegere bună pentru alergici, copii mici sau persoane cu probleme respiratorii este lenjeria de pat din microfibra. Țesătura densă din poliester este caracterizată prin finețe, căldură și stabilitatea formei. Se remarcă de asemenea prin structura sa plăcută, netezime și, în plus, nu se șifonează. Dacă preferați întreținerea ușoară, căldura și atingerea fină, atunci microfibra este creată special pentru voi.
Material
- 100% microfibra - poliester
- Greutate: 95 g/m2
Culoare
- Negru
- Gri
Caracteristici
- Spălare recomandată: săptămânal, minim 1x la 14 zile
- Temperatura recomandată pentru spălare: 30 - 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Lenjeria nu necesită călcare
Sfaturi practice
- Înainte de prima utilizare, spălați bine lenjeria
- Lenjeria trebuie spălată separat, întotdeauna pe dos și închisă
- Utilizați un detergent adecvat pentru materialul și culoarea lenjeriei
- După spălare, alegeți o centrifugare delicată
Conținutul pachetului în funcție de opțiunea aleasă
- Lenjerie 140 x 200 cm: 1 husă pentru plapumă 140 x 200 cm | 1 husă pentru pernă 70 x 80 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat din microfibra |
|---|---|
| EAN: | 5902311494941 |
| Culoare: | Gri, Neagra |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni perna: | 70 x 80 cm |
| Material: | Microfibră - poliester |
| Gramaj: | 95 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Greutate: | 0,9 kg |
| Motiv lenjerie de pat: | Monocroma |
| Stil lenjerie de pat: | Modern |
| Latime: | Pentru pat de o persoana |
| Inchidere: | Fermoar |
| Anotimpuri: | Tot anul |
| Doua fete: | Da |
| Fara calcare: | Da |
| Dimensiune lenjerie de pat: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Seturi: | Pilota si perna |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)