Lenjerie de pat din microfibra SYLVERA maro
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Lenjerie de pat din microfibra
O alegere bună pentru alergici, copii mici sau persoane cu probleme respiratorii este lenjeria de pat din microfibra. Țesătura densă din poliester se caracterizează prin finețe, căldură și stabilitate dimensională. Se remarcă, de asemenea, prin structura plăcută, finețea și, în plus, nu se șifonează. Dacă preferați o întreținere ușoară, căldura și atingerea delicată, atunci microfibra este alegerea perfectă pentru dumneavoastră.
Material
- 100% microfibra - poliester
- Greutate: 95 g/m2
Culoare
- Maro
- Bej
- Crem
Caracteristici
- Spălare recomandată: săptămânal, minim 1 dată la 14 zile
- Temperatura recomandată de spălare: 30 - 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Lenjeria nu necesită călcare
Recomandări practice
- Înainte de prima utilizare, spălați lenjeria de pat cu atenție
- Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă la fermoar
- Folosiți detergent adecvat materialului și culorii lenjeriei
- După spălare, alegeți o centrifugare blândă
Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă
- Lenjerie 140 x 200 cm: 1 husă pentru pilotă 140 x 200 cm | 1 husă pentru pernă 70 x 80 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat din microfibra |
|---|---|
| EAN: | 5906679802714 |
| Culoare: | Maro |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni perna: | 70 x 80 cm |
| Material: | Microfibră - poliester |
| Gramaj: | 95 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Greutate: | 0,9 kg |
| Motiv lenjerie de pat: | Flori |
| Stil lenjerie de pat: | Rural, Modern |
| Latime: | Pentru pat de o persoana |
| Inchidere: | Fermoar |
| Anotimpuri: | Tot anul |
| Doua fete: | Da |
| Fara calcare: | Da |
| Dimensiune lenjerie de pat: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Seturi: | Pilota si perna |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)