Fata de perna din polibumbac FOOTBALL TIME POLY 50x70 cm, verde
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 50% bumbac | 50% microfibră - poliester
Culoare
- Verde
- Alb
- Negru
Dimensiuni
- Lățime: 50 cm
- Lungime: 70 cm
Specificații
- Nu folosiți înălbitor, nu curățați chimic
- Temperatura recomandată pentru spălare 40 °C
- Uscare în uscător la temperatură joasă până la 60 °C
- Nu este necesară călcarea
- Închidere cu nasturi
- Pachetul conține 1 bucată
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat din policoton |
|---|---|
| EAN: | 0710535829105 |
| Culoare: | Verde |
| Dimensiuni perna: | 50 x 70 cm |
| Material: | Polibumbac |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,1 kg |
| Latime: | 50 cm |
| Tip: | Huse de perne decorative |
| Inchidere: | Nasturi |
| Doua fete: | Nu |
| Lungime: | 70 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| Locatie: | Pentru interior |
| Numarul de bucati din pachet: | 1 |
| Seturi: | Fata de perna individuala |
| Uscarea in uscatorul: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)