Cearsaf din microfibra 140x240 cm si husa pentru perna 50x70 cm COLORFUL BUTTERFLY, colorat
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Detalii
- Cearșaf fără elastic: 140 x 240 cm
- Față de pernă: 50 x 70 cm
- Material: 100% microfibra
- Culoare: Verde, portocaliu, albastru
- Închidere: Fermoar
- Temperatura recomandată de spălare: 30 - 40 °C (conform etichetei fabricantului)
- Nu este necesară călcarea
Pachetul acestui set include
- De o persoană: 1x cearșaf 140 x 240 cm / 1x față de pernă 50 x 70 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lenjerie de pat pentru copii |
|---|---|
| EAN: | 1431402426980 |
| Culoare: | Portocaliu, Verde, Albastru |
| Dimensiuni perna: | 50 x 70 cm |
| Dimensiune cearsaf: | 140 x 240 cm |
| Material: | Microfibră - poliester |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Greutate: | 0,5 kg |
| Latime: | Pentru pat de o persoana |
| Inchidere: | Fermoar |
| Model: | Cu image |
| Motiv: | Fluture |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)