Comoda TV DOLCE 180 cm, alb
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- MDF
Culoare
- Alb cu luciu ușor
Dimensiuni
- Lățime: 180 cm
- Adâncime: 30 cm
- Înălțime totală: 50 cm
- Înălțime fără suport: 40 cm
- Înălțimea suportului: 10 cm
- Lățimea suportului: 160 cm
- Greutate brută: 30 kg
Specificații
- 3 sertare
- Livrat dezasamblat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mese TV |
|---|---|
| EAN: | 0755777586836 |
| Culoare: | Alb |
| Material: | MDF |
| Greutate: | 30 kg |
| Latime: | 180 cm |
| Inaltime: | 50 cm |
| Adancime: | 30 cm |
| Spatiu de depozitare: | Cu dulapuri |
| Forma mobilierului: | Îngust |
| Suport pentru televizor: | Nu |
| Suprafata: | Lucios |
| Tip inchidere: | Cu usi |
| Tipul de fixare: | Bez nožiček |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)