Comoda TV PIENA 160 cm, antracitový
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- MDF
- Mânere metalice
- Picioare din plastic
Culoare
- Antracit
- Negru (mânere, picioare)
Dimensiuni
- Lățime: 160 cm
- Adâncime: 35 cm
- Înălțime totală: 47 cm
- Înălțimea picioarelor: 15 cm
- Înălțimea sertarului: 28 cm
- Lățimea sertarului: 52 cm
- Numărul picioarelor: 5 buc
- Dimensiunea mânerului: 6,5 x 5,5 cm
- Greutatea brutto: 30 kg
Specificații
- 3 sertare
- 1 etajeră
- Cu mânere
- Livrată demontată
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mese TV |
|---|---|
| EAN: | 0755777585938 |
| Culoare: | Gri |
| Material: | metal, Plastic, MDF |
| Greutate: | 30 kg |
| Latime: | 160 cm |
| Inaltime: | 47 cm |
| Adancime: | 35 cm |
| Spatiu de depozitare: | Spatiu de depozitare deschis, Cu dulapuri |
| Forma mobilierului: | Îngust |
| Suport pentru televizor: | Nu |
| Suprafata: | Mată |
| Tip inchidere: | Cu usi |
| Tipul de fixare: | Pe picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)