Dulap TV ALVIN 135 cm, alb/auriu
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- MDF
Culoare
- Alb cu un luciu ușor
- Auriu (marginile suportului)
Dimensiuni
- Lățime: 135 cm
- Adâncime: 35 cm
- Înălțime totală: 44 cm
- Înălțimea suportului fără bază: 34 cm
- Înălțimea bazei: 10 cm
- Greutate brutto: 27 kg
Specificații
- 2 sertare
- Dungi elegante aurii
- Livrat demontat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mese TV |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Material: | MDF |
| Greutate: | 27 kg |
| Latime: | 135 cm |
| Inaltime: | 44 cm |
| Adancime: | 35 cm |
| Spatiu de depozitare: | Cu dulapuri |
| Forma mobilierului: | Îngust |
| Suport pentru televizor: | Nu |
| Suprafata: | Lucios |
| Tip inchidere: | Cu usi |
| Tipul de fixare: | Bez nožiček |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)