Dulap TV MIYA 150 cm cu polita de perete, alb
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- MDF
Culoare
- Albă
Dimensiuni măsuță TV
- Lățime: 150 cm
- Adâncime: 30 cm
- Înălțime totală: 44 cm
- Înălțimea picioarelor: 15 cm
- Greutate brută: 30 kg
Dimensiuni poliță
- Lățime totală: 150 cm
- Înălțime: 18 cm
Specificații
- 3 sertare
- 1 poliță mare
- Livrat în pachete
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mese TV |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Material: | MDF |
| Greutate: | 30 kg |
| Latime: | 150 cm |
| Inaltime: | 44 cm |
| Adancime: | 30 cm |
| Spatiu de depozitare: | Cu raft, Cu dulapuri |
| Forma mobilierului: | Îngust |
| Suport pentru televizor: | Nu |
| Suprafata: | Lucios |
| Tip inchidere: | Cu usi |
| Tipul de fixare: | Pe picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)