Dulap TV PARIS 150 cm, alb
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- MDF
- Picioare din lemn cu șuruburi
Culoare
- Alb cu un luciu ușor
Dimensiuni
- Lățime: 150 cm
- Adâncime: 28 cm
- Înălțime totală: 44 cm
- Înălțime fără picioare: 26 cm
- Înălțimea picioarelor: 14 cm
- Lățimea sertarului: 60 cm
- Greutate brută: 16 kg
Specificații
- 1 sertar
- Spațiu de depozitare deschis
- Livrat demontat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mese TV |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Material: | MDF |
| Greutate: | 16 kg |
| Latime: | 150 cm |
| Inaltime: | 44 cm |
| Adancime: | 28 cm |
| Spatiu de depozitare: | Spatiu de depozitare deschis, Cu dulapuri |
| Forma mobilierului: | Îngust |
| Suport pentru televizor: | Nu |
| Suprafata: | Lucios |
| Tip inchidere: | Cu usi |
| Tipul de fixare: | Cu picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)