Dulap TV PIENA 160 cm, alb
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- MDF
- Mânere metalice
- Picioare din plastic
Culoare
- Alb cu luciu fin
- Negru (mânere, picioare)
Dimensiuni
- Lățime: 160 cm
- Adâncime: 35 cm
- Înălțime totală: 47 cm
- Înălțimea piciorușelor: 15 cm
- Înălțimea sertarului: 28 cm
- Lățimea sertarului: 52 cm
- Număr de piciorușe: 5 buc
- Dimensiunea mânerului: 6,5 x 5,5 cm
- Greutate brută: 30 kg
Specificații
- 3 sertare
- 1 raft
- Cu mânere
- Livrat dezasamblat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mese TV |
|---|---|
| EAN: | 0755777585945 |
| Culoare: | Alb |
| Material: | metal, Plastic, MDF |
| Greutate: | 30 kg |
| Latime: | 160 cm |
| Inaltime: | 47 cm |
| Adancime: | 35 cm |
| Spatiu de depozitare: | Spatiu de depozitare deschis, Cu dulapuri |
| Forma mobilierului: | Îngust |
| Suport pentru televizor: | Nu |
| Suprafata: | Lucios |
| Tip inchidere: | Cu usi |
| Tipul de fixare: | Pe picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)