Dulap TV ZEN 160 cm cu polita de perete, decor nuc/marmura neagra
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- MDF
Culoare
- Decor nuc
- Decor marmură neagră
- Mânere aurii
Dimensiuni comoda TV
- Lățime: 160 cm
- Adâncime: 29,5 cm
- Înălțime totală: 48 cm
- Greutate brută: 28,2 kg
Dimensiuni poliță
- Lățime totală: 120 cm
- Înălțime: 14,5 cm
Specificații
- 2 sertare
- 1 poliță mare
- Livrat dezasamblat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mese TV |
|---|---|
| EAN: | 0755777586805 |
| Culoare: | Neagra |
| Material: | MDF |
| Greutate: | 28 kg |
| Latime: | 160 cm |
| Inaltime: | 48 cm |
| Adancime: | 29,5 cm |
| Decor din lemn: | Nuc |
| Spatiu de depozitare: | Cu raft, Spatiu de depozitare deschis, Cu dulapuri |
| Forma mobilierului: | Îngust |
| Suport pentru televizor: | Nu |
| Suprafata: | Mată |
| Tip inchidere: | Cu usi |
| Tipul de fixare: | Pe picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)