Masuta TV CAROL 160 cm, alba/aurie
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- MDF
- Mânere metalice
- Picioare din plastic
Culoare
- Alb cu luciu ușor
- Auriu
Dimensiuni
- Lățime: 160 cm
- Adâncime: 32 cm
- Înălțime totală: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 21 cm
- Lățimea sertarului: 40 cm
- Număr de picioare: 5 buc
- Dimensiunea mânerului: 6,5 x 5,5 cm
- Greutate brutto: 29 kg
Specificații
- 3 sertare
- 1 poliță
- Cu mânere
- Livrat demontat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mese TV |
|---|---|
| EAN: | 0755777586003 |
| Culoare: | Alb |
| Material: | metal, Plastic, MDF |
| Greutate: | 29 kg |
| Latime: | 160 cm |
| Inaltime: | 49 cm |
| Adancime: | 32 cm |
| Spatiu de depozitare: | Spatiu de depozitare deschis, Cu dulapuri |
| Forma mobilierului: | Îngust |
| Suport pentru televizor: | Nu |
| Suprafata: | Lucios |
| Tip inchidere: | Cu usi |
| Tipul de fixare: | Pe picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)