Masuta TV SOLE 120 cm, stejar sonoma
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- MDF
- Picioare din lemn cu șuruburi
Culoare
- Decor stejar sonoma
Dimensiuni
- Lățime: 120 cm
- Adâncime: 30 cm
- Înălțime totală: 44 cm
- Înălțime fără picioare: 26 cm
- Înălțimea picioarelor: 14 cm
- Lățimea sertarului: 60 cm
- Greutate brută: 8 kg
Specificații
- Spațiu de depozitare deschis
- Livrat demontat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mese TV |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Greutate: | 8 kg |
| Latime: | 120 cm |
| Inaltime: | 44 cm |
| Adancime: | 30 cm |
| Decor din lemn: | Stejar sonoma |
| Spatiu de depozitare: | Spatiu de depozitare deschis |
| Forma mobilierului: | Îngust |
| Suport pentru televizor: | Nu |
| Suprafata: | Mată |
| Tipul de fixare: | Cu picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)