Suport TV BALANCE 150 cm cu doua rafturi de perete, alb/auriu
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- MDF
Culoare
- Alb
- Auriu
Dimensiuni comodă TV
- Lățime: 150 cm
- Adâncime: 30 cm
- Înălțime totală: 48 cm
- Înălțimea picioarelor: 15,5 cm
- Greutate brutto: 30 kg
Dimensiuni raft
- Lățime totală:
- Înălțime:
Specificații
- 3 sertare
- 2 rafturi
- Livrat parțial demontat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mese TV |
|---|---|
| EAN: | 0755777586034 |
| Culoare: | Alb |
| Material: | MDF |
| Greutate: | 30 kg |
| Latime: | 150 cm |
| Inaltime: | 48 cm |
| Adancime: | 30 cm |
| Spatiu de depozitare: | Cu raft, Cu dulapuri |
| Forma mobilierului: | Îngust |
| Suport pentru televizor: | Nu |
| Suprafata: | Lucios |
| Tip inchidere: | Cu usi |
| Tipul de fixare: | Pe picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)